Boostcamp

SSS

Her gün için farklı rotalarımız (uzun ve kısa) ve farklı hız seviyelerimiz (3 seviye) var. Olumlu bir bisiklet deneyimi yaşamanızı sağlamak için buradayız ve hangi sürüş grubunun sizin için en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olabiliriz. Temel bir bisiklet fitness seviyesi elbette zevkinizi artıracaktır. Ama sürüş gruplarında kimseyi geride bırakmıyoruz!
Her bisiklet seviyesi için son derece deneyimli sürüş liderleri ekibimiz var. Detaylar için koç ekibimize tıklayın…
Bu bir eğitim kampı ama aynı zamanda sizin tatiliniz, bu yüzden her gün sürüşe çıkmak size kalmış. İstediğiniz sıklıkta binebilirsiniz. Marmaris bölgesi çam ağaçlarının yeşili ve Ege denizinin mavisi ile çevrilidir. Doğanın tadını istediğiniz kadar çıkarabilirsiniz. Kapadokya, Türkiye'de mistik bir turistik bölgedir. Dilerseniz ekstra balon veya gezi turlarının keyfini çıkarabilirsiniz.
Tabii ki getirebilirsiniz, konaklama için aile odası seçeneklerimiz var. 1'den fazla aile üyesi ile gelmek istiyorsanız lütfen boost@boost-sport.org adresinden bizimle iletişime geçin.
Evet yapabiliriz. Kulüpler, gruplar ve yarış takımları için özel fiyatlarımız var. Daha fazla bilgi için boost@boost-sport.org adresinden bize ulaşın.
Bir odayı paylaşmanıza gerek yok, konaklama paketleri için 3 farklı seçeneğimiz var. Kamp katılımcısı olarak tek başınıza, arkadaşınızla veya kampa katılmayan bir yakınınızla birlikte kalabilirsiniz. Odanızı paylaşmak istiyor ama eş bulamıyorsanız, lütfen boost@boost-sport.org adresinden bizimle iletişime geçin, biz ayarlayabiliriz!
Kendi bisikletinizi getirmeniz daha iyi olur. Bisikletinizi kamp otellerimizde bisiklet garajı olarak tasarlanmış özel alanlarda muhafaza edilebilirsiniz. Ancak kiralamak isterseniz, düzenlemeler için lütfen boost@boost-sport.org adresinden bizimle iletişime geçin.
Hayır, değilsiniz. Ama siz bizim misafirimizsiniz ve güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Sürüşlerdeki gruplardan sorumlu güvenlik arabalarımız ve Boosterlarımız var. Kendi hızınızda bir grup sürüşüne katılmak sizin için daha iyi bir deneyim olacaktır.